Manuale do pobrania (ang, niem.): Różnice pomiędzy wersjami
Z Afripedia
| Linia 18: | Linia 18: | ||
|Honda Common Service Manual||[[File:United-Kingdom-flag-icon.png|24px|center]]||7,8 MB|| [[:File:Honda_Common_Service_Manual.zip|pobierz]] | |Honda Common Service Manual||[[File:United-Kingdom-flag-icon.png|24px|center]]||7,8 MB|| [[:File:Honda_Common_Service_Manual.zip|pobierz]] | ||
|- | |- | ||
| − | |Honda Shop Manual XRV750P - oryginał dla serwisów ||[[File:United-Kingdom-flag-icon.png|24px|center]]||60 MB|| [[:File: | + | |Honda Shop Manual XRV750P - oryginał dla serwisów ||[[File:United-Kingdom-flag-icon.png|24px|center]]||60 MB|| [[:File:WORKSHOP MANUAL XRV 750 T 96-00.pdf|pobierz]] |
|- | |- | ||
|Manual Haynes - super jakość i wyszukiwanie||[[File:United-Kingdom-flag-icon.png|24px|center]]||30 MB|| [[:File:Service_Repare_Manual_Honda_XL600_650V_Transalp_XRV750_AfricaTwin_87_07_st_font_fin.pdf| pobierz]] | |Manual Haynes - super jakość i wyszukiwanie||[[File:United-Kingdom-flag-icon.png|24px|center]]||30 MB|| [[:File:Service_Repare_Manual_Honda_XL600_650V_Transalp_XRV750_AfricaTwin_87_07_st_font_fin.pdf| pobierz]] | ||
Wersja z 16:44, 9 lis 2019
| Fiszki | |||
| Rd03 | 890 kB | pobierz | |
| Rd04 | 890 kB | pobierz | |
| Rd07 | 890 kB | pobierz | |
| Instrukcje | |||
| Polska wersja instrukcji | 17,7 MB | pobierz | |
| Haynes Manual | 56,3 MB | pobierz | |
| Honda Common Service Manual | 7,8 MB | pobierz | |
| Honda Shop Manual XRV750P - oryginał dla serwisów | 60 MB | pobierz | |
| Manual Haynes - super jakość i wyszukiwanie | 30 MB | pobierz | |
| Manual do Rd03 | 36,9 MB | pobierz | |
| Manual do Rd04 | 23,8 MB | pobierz | |
| Manual do Rd07 | 23,8 MB | pobierz | |
| Instrukcja obsługi tripmastera | 150 kB | pobierz | |
| Race Tech's Motorcycle Suspension Bible | 70 MB | pobierz | |
| Katalog NAT 2020 - zdjęcia w PDF | 14 MB | pobierz | |
| Prospekty | |||
| 1 | 1,8 MB | pobierz | |
| 2 | 687 kB | pobierz | |
| Inne | |||
| Umowa kupna-sprzedaży | 43 kB | pobierz | |
| Deklaracja potrzebna przy kupnie/sprzedaży | 59 kB | pobierz | |
| Deklaracja potrzebna przy kupnie/sprzedaży - gdy jest współwłaściciel | 59 kB | pobierz | |
| Mapa Ukrainy z zaznaczonymi punktami, gdzie można otrzymać motocyklowa pomoc | 8,8 MB | pobierz | |
| Forumowe LOGO w formacie JPG | 266 kB | pobierz | |
| Forumowe LOGO w formacie CDR | 55 kB | pobierz | |