Manuale do pobrania (ang, niem.): Różnice pomiędzy wersjami
Z Afripedia
| Linia 29: | Linia 29: | ||
|- | |- | ||
|- | |- | ||
| − | |Zdjęcia rzeczywiste (warsztatowe) z demontaży AF RD07A 1996 ||[[File:United-Kingdom-flag-icon.png|24px|center]]||23,8 MB|| [[https://150.254.222.97/wikiafri/images/XRV750RD07A1996.ZIP | + | |Zdjęcia rzeczywiste (warsztatowe) z demontaży AF RD07A 1996 ||[[File:United-Kingdom-flag-icon.png|24px|center]]||23,8 MB|| [[https://150.254.222.97/wikiafri/images/XRV750RD07A1996.ZIP]] |
|- | |- | ||
|Instrukcja obsługi tripmastera ||[[File:United-Kingdom-flag-icon.png|24px|center]]||150 kB|| [[:File:tripmaster.zip|pobierz]] | |Instrukcja obsługi tripmastera ||[[File:United-Kingdom-flag-icon.png|24px|center]]||150 kB|| [[:File:tripmaster.zip|pobierz]] | ||
Wersja z 08:16, 18 kwi 2025
| Fiszki | |||
| Rd03 | 890 kB | pobierz | |
| Rd04 | 890 kB | pobierz | |
| Rd07 | 890 kB | pobierz | |
| Instrukcje | |||
| Polska wersja instrukcji | 17,7 MB | pobierz | |
| Haynes Manual | 56,3 MB | pobierz | |
| Honda Common Service Manual | 7,8 MB | pobierz | |
| Honda Shop Manual XRV750P - oryginał dla serwisów | 60 MB | pobierz | |
| Manual Haynes - super jakość i wyszukiwanie | 30 MB | pobierz | |
| Manual do Rd03 | 36,9 MB | pobierz | |
| Manual do Rd04 | 23,8 MB | pobierz | |
| Manual do Rd07 | 23,8 MB | pobierz | |
| Zdjęcia rzeczywiste (warsztatowe) z demontaży AF RD07A 1996 | 23,8 MB | [[1]] | |
| Instrukcja obsługi tripmastera | 150 kB | pobierz | |
| Race Tech's Motorcycle Suspension Bible | 70 MB | pobierz | |
| Katalog NAT 2020 - zdjęcia w PDF | 14 MB | pobierz | |
| Prospekty | |||
| 1 | 1,8 MB | pobierz | |
| 2 | 687 kB | pobierz | |
| Inne | |||
| Numer 1 magazynu FAT-OFF | Plik:FatOff 1.pdf | 14 MB | pobierz |
| Umowa kupna-sprzedaży | 43 kB | pobierz | |
| Deklaracja potrzebna przy kupnie/sprzedaży | 59 kB | pobierz | |
| Deklaracja potrzebna przy kupnie/sprzedaży - gdy jest współwłaściciel | 59 kB | pobierz | |
| Mapa Ukrainy z zaznaczonymi punktami, gdzie można otrzymać motocyklowa pomoc | 8,8 MB | pobierz | |
| Forumowe LOGO w formacie JPG | 266 kB | pobierz | |
| Forumowe LOGO w formacie CDR | 55 kB | pobierz | |